Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 09:00–19:00

Сб: 10:00–17:00

0
Мій кошик

Утеплювач

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Будівництво будь-якої будівлі чи ремонт приміщень сьогодні неможливо провести без якісного утеплення стін. Асортимент утеплювачів на ринку досить великий і надає великий вибір теплоізоляційних матеріалів. Утеплювачі для стін є найбільш надійним способом зберегти тепло всередині приміщення, тому до вибору технології утеплення необхідно підходити з особливою ретельністю, враховуючи всі нюанси будівельних робіт.


Утеплення стін: фасадне і внутрішнє

Технології утеплення стін поділяють на зовнішні (фасадні) і внутрішні. Кожен із зазначених варіантів надає широкий вибір матеріалів для утеплення.

При фасадній утепленні використовуються наступні матеріали:

Мінеральна вата. Виділяється серед інших утеплювачів своєї негорючістю, високою звуко- і теплоізоляцією. Матеріал утеплювача досить стійкий до деформацій, екологічний і не піддається хімічних впливів. Найбільш часто застосовується для фасадного утеплення штукатурного типу.
Пінополіуретан. Даний матеріал пожаростойкий, екологічний, а також стійкий до біо- і органічним впливів. Застосовується цей вид утеплювача методом напилення при проведенні капітальних ремонтів житлових будинків.
Екструдований пінополістирол. Цей утеплювач має високий ступінь теплоізоляції, також він біостійкий і еластичний. Відрізняється своєю якісною звукоізоляцією. Найчастіше пінополістирол використовується при утепленні тих місць, на які припадає найбільше навантаження, наприклад, при утепленні фундаменту будівлі.


Утеплення внутрішніх стін

Внутрішнє утеплення стін є не таким ефективним, як фасадне, але при правильному монтажі утеплювача стане гідним захистом від холодів. Утеплити внутрішні стіни будівель можна використовуючи як і вищезгадані матеріали, так і теплоізоляційні штукатурки і фарби, а також утеплювачі пробкові під шпалери.

Вгору