Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 09:00–19:00

Сб: 10:00–17:00

0
Мій кошик

Купити Дверні петлі - Інтернет магазин Skidkoff

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Дверні петлі - важлива і невід'ємна частина будь-яких дверей. Без них навіть найдорожчі моделі дверей - це всього лише полотна, не здатні виконувати свій основний функціонал - відкривання і закривання, адже саме дверні петлі кріплять дверне полотно до дверної коробки.
Види дверних петель
Двома основними видами дверних петель є:
• Роз'ємні;
• Універсальні або нероз'ємні.
Роз'ємні петлі дешевше і максимально прості при монтажі. Дверне полотно з таких петель знімається досить легко і не вимагає їх розкручування. Такі дверні петлі підійдуть любителям постійних перестановок в приміщенні.
Нероз'ємні петлі універсальніше і підійдуть практично до будь-якої моделі двері, вони надійніше тримають дверне полотно, але їх монтаж, в порівнянні з роз'ємними петлями, складніше.
Також дверні петлі розділяються за способом кріплення на ввертние (компактні і прості в установці, але не підходять для важких дверних полотен) і навісні, а по призначенню - на праві і ліві.
Матеріали виготовлення дверних петель
Дверні петлі різняться між собою не тільки своїм виглядом, але і матеріалом виготовлення. Кожен тип дверей вимагає свій матеріал виготовлення петель, також важливо призначення двері - квартирна, міжкімнатні або вхідні вулична двері.
За матеріалами виготовлення дверні петлі поділяють на:
• латунні;
• латунірованная;
• сталеві.
Латунні петлі - найбільш поширені дверні петлі. Латунь вважається ідеальним матеріалом для виготовлення дверних петель завдяки своїй пластичності і здатності до обробки, але такі петлі м'які і з часом зношуються і стираються.
Латунірованная петлі виготовляються з різних металів, а зверху покриваються латунню для захисту від іржі і корозії.
Сталеві петлі найбільш витривалі і надійні, але в той же час і найдорожчі.

Вгору