Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 09:00–19:00

Сб: 10:00–17:00

0
Мій кошик

Купити Будівельні суміші - Інтернет магазин Skidkoff

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Будівельні сухі суміші широко використовуються при внутрішніх і зовнішніх роботах, як в будівництві так і в ремонті. Вони являють собою суміш сухих дозованих в'яжучих речовин з можливими добавками, які змішуються з водою і тверднуть з плином часу. При їх виробництві використовується кілька видів в'яжучих речовин: гіпс, цемент, вапно і магнезит. ССС досягли популярності в основному завдяки тому, що виробником вже дотримана точне дозування компонентів, що забезпечує правильний склад і високу якість готової продукції.
різновиди
Існують різні класифікації сухих будівельних сумішей, проте основна їх підрозділ здійснюється по області застосування:
● Кладочні сухі будівельні суміші підходять для кладки цегли, легких бетонних блоків, каменів і інших матеріалів подібного призначення. Їх склад забезпечує термостійкість, ізоляцію і стійкість.
● Штукатурні будівельні суміші використовується для штукатурення різних поверхонь і можуть мати легку, важку і спец структуру.
● Шпаклювальні будівельні сухі суміші мають склад, який підходить для вирівнювання поверхонь і їх фінішної обробки.
● Клейові суміші використовують для укладання облицювальної плитки з різного виду сировини, а також поклейки таких матеріалів як ГКЛ, ГВЛ, ДВП. За допомогою них виробляють монтаж армуючих сіток в легких теплоізолюючих штукатурних системах.
Також існує окрема група ремонтних сухих сумішей, яка підходить для відновлювальних, ін'єкційних і затирочних робіт.
Де купити будівельні сухі суміші?
Вибираючи ССС дуже важливо віддати перевагу перевіреним виробникам. У нас представлений широкий асортимент сухих будівельних сумішей, серед якого Ви зможете підібрати матеріал для будь-якого виду робіт за оптимальною ціною.

Вгору