Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 09:00–19:00

Сб: 10:00–17:00

0
Мій кошик

Купити Стопори дверні - Інтернет магазин Skidkoff

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Навіщо потрібен дверний стопор? Часто відбувається так, що при відкритті міжкімнатних або вхідних дверей їх ручка б'ється об стіну. В результаті цього страждає не тільки штукатурка або облицювальні матеріали, а й саме дверне полотно, а також дверні петлі. Вирішенням подібних проблем є установка дверних стопорів - вони обмежують кут відкриття дверей, приймаючи удар на себе, ніж та захищають стіну і дверне полотно від пошкоджень.

Класифікація дверних стопорів
Залежно від місця кріплення дверні обмежувачі бувають наступних видів:
• підлогові дверні стопори: вони монтуються в підлогу. До основних переваги таких дверних обмежувачів відносять їх компактні розміри і невисоку вартість. Підлогові дверні стопори бувають декількох видів: у формі стовпців різної висоти і в формі півсфери. Як амортизатора в столбикових дверних обмежниках використовується гумове кільце, розміщене у верхній частині стовпчика, яке і заважає зіткнення дверного полотна зі стіною в момент його відкриття. Що стосується дверних стопорів в формі півсфери, то вони комплектуються амортизуючої прокладкою, встановленої в місці зіткнення з дверима.
• настінні дверні стопори: кріпляться вони на стіну. Перевагою цих дверних стопорів є те, що при їх використанні цілим залишається підлогове покриття, але ціна таких дверних обмежувачів вище, ніж у тих, що монтуються в підлогу.

Також дверні стопори діляться залежно від свого призначення на:
• обмежувачі, які попереджають закриття дверного полотна;
• стопори, які обмежують амплітуду відкриття дверей;
• обмежувачі, призначені для фіксації дверей у відкритому положенні.

Конструктивні відмінності дверних стопорів
За принципом дії дверні обмежувачі діляться на три основні групи:
• звичайні - складаються з металевого корпусу і амортизує прокладки ;;
• магнітні - в такий обмежувач вмонтований магніт, тому закріпивши на дверному полотні металеву пластину на потрібній висоті, можна розраховувати на те, що двері притягнеться до стопору, що не дасть двері самостійно закритися;
• механічні - дозволяють тримати дверне полотно в відкритому стані.

Вгору