Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 09:00–19:00

Сб: 10:00–17:00

0
Мій кошик

Купити Дверні циліндри - Інтернет магазин Skidkoff

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Дверні циліндри - серцевина замка, що пересуває засуви і відповідає за секретність системи. Циліндри реагують на відповідний ключ, повертаючи його. При цьому зачіпаються ригелі, що відкривають двері. Фурнітура перевірених виробників - це якість, надійність, міцність і довговічність.
Циліндровий механізм секретності: безпека і надійність приміщення
Від надійності та міцності вхідних дверей залежить безпека всього приміщення. Також важлива "начинка" серцевини - чим хитріше механізм, тим складніше розкрити замок.
Циліндр дверного замка є вразливим місцем замикаючого механізму. Недостатньо придбати модель з протівовзломним пристроєм. Перед покупкою важливо подумати і про зручність використання. Модель повинна бути простою, довговічною і надійною.
При покупці циліндра замка візьміть до уваги тип секрету, систему управління, матеріал і колір. Виготовляється серцевина з латуні. Також виробниками застосовується нікельована сталь. Фахівці рекомендують придбати механізм, де серцевина замка має сталеву захисну накладку. Різновид секрету і система управління грають другорядну роль.
Броненакладка відповідає за додатковий захист запірного механізму. Після впровадження накладки серцевина набуває своєрідну форму - відкрити замок можна буде тільки рідним ключем. При покупці ЦМС комплект ключів (3-5 шт.) Йде на додачу.
Перш ніж вносити зміни, циліндровий механізм оснащується пазами - в них потрапляє відмичка. Для надійного захисту приміщення варто купити замок з невеликою свердловиною. Крім ключа, сторонні предмети і інструменти туди не потраплять.
Якщо складно зрозуміти, який механізм краще підійде, слід дізнатися про секретності личинки. Це кодові операції, їх комбінації залежать від кількості рядів в циліндрі, пинов. Від вартості замка залежить кількість конфігурацій - вони можуть обчислюватися тисячами і мільйонами.
Правильний вибір серцевини замка
Від серцевини замка обумовлена ​​захищеність приміщення, тому варто зробити правильний вибір. Для цього слід керуватися маленькими хитрощами. Циліндровий замок популярний завдяки надійності. Перші різновиди з'явилися століття тому. Технології розвиваються, з ними удосконалився механізм, і сьогодні вже не виникає проблем з закриванням і відкриванням замку.
Якщо ключ втрачено, весь механізм міняти не потрібно - необхідно поставити тільки новий циліндр. Штіфтовий циліндровий замок підходить під вироби багатьох виробників, при виборі серцевини слід враховувати ряд нюансів.
Просто побачити, покриття механізм в руках недостатньо. Потрібно взяти до уваги стійкість, стійкість і міцність, проста чи личинка в експлуатації. Наскільки якісний товар, можна зрозуміти по матеріалу, мастилі, якість збірки вузлів. Високі показники кожного значення свідчать про надійність ЦМС, а значить, тим складніше його буде розкрити сторонніми предметами і інструментами. Купивши дорогий товар, споживач платить не за запірний механізм, а за власну безпеку. Значення має вартість моделі, країна-виробник, товщина двері, конфігурація.
На який матеріал орієнтуватися? Латунь - стійкий сплав, що не втрачає якість при впливі пилу, вологи, бруду. Алюміній - м'який, швидко зношується, не підходить для вхідних дверей. Алюмінієва личинка підходить для дверей підсобних приміщень. Силумін - ненадійний, його легко зламати. Для вхідних дверей вироби з даного матеріалу не варто використовувати.
Для вхідного замка підійде механізм з перфорованим ключем. Він має спеціальні насічки. Комбінацій замку може бути більше 5 млн. З таким пристроєм зловмисникам буде складно впоратися.
Секретна частина і її особливості
Серцевина замка ділиться на класи, що визначають рівень стійкості і захисту від злому. Дешева личинка легко і швидко відкривається стороннім предметом - розкрити замок можна за дві хвилини. Дорогі моделі швидко не подаються зломщикові. Справитися з ними зловмисник зможе за півгодини.
При покупці дорогої моделі клієнт отримує супроводжуючу документацію. У ній зазначена інформація про клас, стійкості до злому. Личинки, що продаються без супровідних документів, повинні насторожити покупця - їх якість викликає сумнів.
Якщо потрібен тимчасовий замок, можна доглянути і дешевий механізм. Для постійного використання немає сенсу купувати дешеву модель - її за пару хвилин зможе розкрити звичайна людина, подивившись в Інтернеті відеоролик.
Вибираючи товар в каталозі, потрібно враховувати свої цілі й потреби. Необхідно визначитися, що важливіше - вартість ЦМС або майно, що переховується за дверима.
Циліндрові замки, перевірені часом: їх плюси і відмінності
Вибір секретів замків величезний, що ставить споживачів у скрутне становище. На сайті представлені різноманітні личинки - кожен вибере відповідну для себе модель. Доступні варіанти мають свої чесноти і переваги:
1. Різна система кодування. Від цього залежить рівень захисту. При виборі слід враховувати розмір серцевини. Якщо зробити правильний вибір, двері буде захищена від злому.
2. Матеріал. Від нього залежить зносостійкість товару. У каталозі представлені моделі з якісних сплавів, що забезпечують безперебійну роботу багато років.
3. Великий вибір, оригінальний товар, личинки для ключів різного типу.
Серцевини 3 і 4 класу неможливо розкрити, особливо використовуючи відмичку. Враховуйте розмір і тип секретки, спосіб управління.
Можна купити Піни сталеві або магнітні, на пружині або плаваючі. Від цих нюансів залежить захищеність.
Коли потрібно міняти личинку
Купівля дорогого товару не означає, що він прослужить вічно - навіть такі моделі виходять з ладу. Пояснюється це просто - все з часом зношується. У запорном механізмі циліндр грає ключову роль і найчастіше піддається ушкодженню. Якщо закінчився термін використання серцевини, краще її поміняти. При цьому завершення експлуатаційного періоду - не єдина причина для цього.
Як зрозуміти, що настав час міняти серцевину в замку:
• загубили ключі або їх вкрали;
• несанкціонований злом - спроба потрапити в приміщення без відома власника;
• зламався ключ в свердловині;
• замкова система застопорилася.
Часто причина банальна - з'явилися перші ознаки виходу механізму з ладу, його зношування, проблеми при відкриванні та закриванні дверей. Процес заміни личинки не відніме багато часу. Для прискорення роботи слід скористатися допомогою фахівців. Заміна серцевини обійдеться дешевше, ніж трансформація всього механізму. Вартість личинки нижче, ніж за все замку. Змінюючи механізм, потрібно вибирати непомітні кольори, щоб вони не привертали увагу шахраїв. Також не повинно бути видно, що вони встановлювалися недавно.
Основні правила заміни серцевини
Якщо з вибором личинки не виникне проблем, то заміна може супроводжуватися труднощами. Для того щоб робота була виконана якісно, ​​важливо мати досвід. Якщо його немає, можна не тільки не впоратися з поставленим завданням, але і пошкодити механізм, деформувати дверне полотно. Неправильно встановлена ​​серцевина не забезпечить належний рівень захисту.
Уникнути проблем допоможе майстер. Він і з вибором личинки краще впорається, і встановить механізм, і перевірить працездатність при здачі. Якщо прийнято рішення самостійно взятися за роботу, слід враховувати такі нюанси:
1. Демонтаж старої системи. Перед тим як придбати новий механізм, потрібно прибрати старий. Це допоможе оглянути запор, дізнатися, яка личинка використовується, і підібрати товар за аналогією.
2. Зміщення. Не варто орієнтуватися тільки на показники - вони можуть відрізнятися.
3. Необхідність підготовки документації. Це дозволить здійснити якісну заміну.
Після завершення установки слід перевірити працездатність механізму. Робити це потрібно, не закриваючи двері. Обережно, регулярні профілактичні заходи захистять личинку, підвищать її зносостійкість.
Конструкція запірної фурнітури
Вибір серцевини починається з вивчення конструкції запірної фурнітури. У личинці може бути один, два, три або чотири ряди. Потрібно подивитися, як вони розташовані. Якщо Піни знаходяться в різних площинах - це конічна серцевина. Щоб визначитися, яку модель вибрати, врахуйте товщину полотна.
Секретка може бути з дисковим пристроєм, мати штифти хрестом. Орієнтуйтеся на ці дані. До уваги береться не тільки вартість серцевини. Якість залежить від механізму дії штатного ключа. Затребуваною є секретка з піновим магнітним або електронним пристроєм.

Конструкція запірної фурнітури
Вибір серцевини починається з вивчення конструкції запірної фурнітури. У личинці може бути один, два, три або чотири ряди. Потрібно подивитися, як вони розташовані. Якщо Піни знаходяться в різних площинах - це конічна серцевина. Щоб визначитися, яку модель вибрати, врахуйте товщину полотна.
Секретка може бути з дисковим пристроєм, мати штифти хрестом. Орієнтуйтеся на ці дані. До уваги береться не тільки вартість серцевини. Якість залежить від механізму дії штатного ключа. Затребуваною є секретка з піновим магнітним або електронним пристроєм.
Види зломів і личинки
Виробники ЦМС роблять ставку на якість, безпеку, надійність. Щоб переконатися, що запірний механізм міцний, перед надходженням товару на ринок проводяться різні дослідження. До уваги приймаються види зломів і то, як тій чи іншій тип личинки впорався з навантаженням.
Вибирати модель слід виходячи з виду злому:
1. Бампінг. Зловмисник вставляє в замкову щілину ключ, що підходить за розміром серцевини, і зверху б'є молотком. Подібне механічний вплив на пристрій виводить з ладу шифри циліндра. Після розкрити замок не складе труднощів. Захистити дверний замок від таких дій зломщика допоможе личинка зі свердловиною, що має нестандартну форму. Матеріали серцевини повинні бути високоякісними.
2. Відмичка. Часто замкова щілина легко і швидко відкривається спеціальної відмичкою. Зломщики попередньо тренуються, ретельно вивчаючи механізм кожного запору. Помилкові канавки і пази не тільки введуть зловмисника в оману, а й допоможуть захистити майно. Є моделі, де до серцевини підібрати відмичку неможливо, особливо якщо встановлена ​​подвійна система кодування.
3. Висвердлювання. Класичний спосіб, протистояти якому допоможе правильно підібрана замкова серцевина. Вона повинна бути виготовлена ​​з міцного матеріалу, що протистоїть свердління. Для подібних випадків підійде модель зі сталевою захисною накладкою.
Головне, щоб механізм не тільки захищав, а й був простим в управлінні. Перевірений виробник пропонує сертифікований товар, що забезпечує надійний захист. Перед покупкою потрібно запросити документи, що підтверджують факт проходження тестування.
Шукайте циліндр замка з надійного матеріалу? Титанові стійкі не тільки до механічного, а й інтелектуальному впливу - розкрити такий замок складно. Ідеальний циліндровий механізм: захист від будь-якого проникнення, 3-4 клас, комбінацій від 50 тис. І вище, наявність броненакладок.

Вгору