Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 09:00–19:00

Сб: 10:00–17:00

0
Мій кошик

Купити Сейфи офісні - Інтернет магазин Skidkoff

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Сейфи офісні - ефективні рішення для зберігання бланків суворої звітності, трудових книжок працівників, інформаційних носіїв. Конструкції оснащуються сучасними замками і відрізняються взломоустойчивості. З ними гарантується високий рівень захисту від несанкціонованого доступу до важливих документів.
Основні характеристики офісних сейфів
Цінністю будь-якої компанії є інформація. Це дані на різних носіях, документи, зарплатні відомості. До такої інформації має доступ обмежене коло людей. Для захисту цінних документів від крадіжки, від пошкодження використовуються надійні сейфи. Це компактні металеві ящики, що відрізняються між собою технічними характеристиками:
• габарити - зовнішні і внутрішні розміри. В кожному випадку підбирається оптимальний варіант;
• несхильність корозії - метал покривається порошковою фарбою. Це матеріал, який використовується для збільшення терміну служби виробів;
• функціональні особливості - трейзер для зберігання грошей, ригеля замикання, анкерні вузли для кріплення шафи до підлоги / стіни. У багатьох моделях передбачається кілька окремих секцій, знімна полку;
• тип замка - варіантів багато: кодовий механічний, кодовий електронний. Також можливі різні комбінації;
• взломоустойчивость - стійкість металевої конструкції до злому.
Купити офісний сейф в «Skidkoff»!
У магазині представлена ​​продукція, розроблена відомими виробниками. Товари продаються за доступними цінами. Доставка здійснюється за допомогою транспортної компанії і кур'єрської служби. Для зручності передбачено кілька способів оплати. Офісні сейфи відповідають міжнародним стандартам якості. Це надійний захист ділових паперів, цифрових носіїв, печаток!

Вгору