Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 09:00–19:00

Сб: 10:00–17:00

0
Мій кошик

Купити Дверні дотягувачі - Інтернет магазин Skidkoff

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Дверні Закриватели, вони ж дверні доводчики або автоматичні доводчики для дверей потрібні в першу чергу не для зручності. Їх наявність зменшує знос петель і фурнітури. Дверні доводчики встановлюють на вхідних дверях магазинів, під'їздів та інших громадських місць.
Дверні доводчики оптимізують силу натискання, забезпечують м'яке закривання замка без бавовни. Ви не почуєте гучного звуку від удару. Переваги дверних доводчиків незаперечні:
● мінімізація механічного впливу на фурнітуру (по суті необхідно лише відкрити двері);
● дверні доводчики встановлюють на різні види дверних полотен (пластик, дерево, метал, міжкімнатні, вхідні і ін.);
● розраховані на тривалу експлуатацію;
● безшумні в роботі.
Не можна не відзначити, що дверні доводчики побічно впливають температуру повітря в приміщенні. Відсутність наскрізних щілин в отворі зробить повітря тепліше взимку та прохолодніше влітку.
Автоматичні Закриватели їх конструкційну виконання
Найважливішим вимогою, яке є обов'язковим згідно ТУ для експлуатації дверних доводчиків - наявність системи контролю доступу на вхідних дверях. Сьогодні існує велика різноманітність даних пристроїв. Вибір оптимальної моделі дверних автоматизованих закривачів залежить від багатьох факторів:
● тип монтажу;
● габарити полотна;
● температура повітря (кліматичне виконання ГОСТ 15150-69);
● умови експлуатації дверних доводчиків.
Конструкційно механізм виглядає наступним чином. У захисному корпусі зібрані такі елементи: пружина, голчастий підшипник, регулювальник швидкості відкр. / Закр., Левередж і осьовий зубчасте зчеплення, поршень, циліндр. До зчепленню прикріплені важелі.
Металеві складові змащують спеціальним машинним маслом. Існує багато типовиконань. Дверні доводчики можуть бути доповнені термозаслонкамі, ущільнювачами, демпферами.
Конструкційне виконання тяги дверного доводчика представлено не тільки у вигляді важеля (такі моделі ще називають колінними або шарнірними). Надійні і довговічні у використанні пристрої мають один недолік - виглядають не дуже естетично.
Скользящий канал на дверному доводчики - більш міцна технологія. Відмінно підійде для захисту входів від вандалів. Щоб відкрити двері з таким механізмом необхідно докласти «серйозну» фізичну силу. Для тендітної дівчини або дитини це дуже складне завдання. Зовні ковзаючі моделі виглядають більш елегантно.
Внутрішніх тяг на дверні доводчики сконструйовано три різновиди: пружина, шестерня + зубчаста рейка, серцевидний кулачок.
Дверні доводчики і додаткові функції
Безшумно відкрити / спокійно закрити двері - базові функції, які виконує пристрій. У сучасному світі цих завдань може не вистачити. Для більшого комфорту дверні доводчики модернізують і оснащують різними механізмами, розширюючи їх функціонал.
Доводчики з гідравлічним контуром надійно захищають вхідні двері від раптових розорювання під час сильної вітрового навантаження. Демпфер відкривання спрацьовує при різких поривах вітру. Навіть якщо людина різко і з усієї сили захоче відкрити двері, демпфер не дозволить це зробити.
Митників підлогові дверні доводчики змінного тип оснащують фіксаторами. Це дуже зручно, іноді навіть необхідно в таких випадках:
1. полегшити вхід в приміщення для людей з обмеженими можливостями;
2. в разі переміщень великих предметів меблів, ремонтних робіт;
3. відмінно для дня «відкритих дверей».
І не потрібно використовувати в якості добірок камені, стільці, швабри.
Затримка закривання - часто використовують для вхідних дверей під'їздів, складів, комор. Встановили такий пристрій, і ніхто не буде кричати навздогін «Притримаєте двері!».
Регулювання дохлопа потрібна, якщо полотно обшито м'яким ущільнювачем і має замки-засувки. Координатори закривання стулок використовують в моделях, які можна застосувати до двостулковим дверей (орним).
Дверні доводчики - різновиди
Сортамент виробів широкий і різноманітний. Наприклад, для вхідних дверей використовують пристрої з зубчастим приводом. Для міжкімнатних дверних полотен такі вироби не потрібні. Давайте більш детально розглянемо класифікація механізмів, їх особливості та призначення:
● Накладні дверні доводчики - це найпопулярніший вид механізмів. Саме їх найчастіше використовують на входах місця громадського призначення. Можуть бути виконані в таких варіантах:
- доводчики зі змінним стержнем - мають компактні розміри і зносостійкі при відносно невисокій вартості.
- з зубчастим стрижнем - для важких, великогабаритних дверних полотен, броньованих, в тому числі.
 
● Підлога дверні доводчики - їх перевага в способі монтажу. Мають такі моделі по нижньому краю двері. В результаті їх майже не видно. Найчастіше підлогові моделі використовують для орних полотен зі скла, дверей-гойдалок і тд. Головна вимога - установка на полотна вагою не більше 300 кг.
● Врізні (приховані або рамні) - представлені на ринку у вигляді петель і стрижнів. Петлі характеризуються своїми малими розмірами. Їх встановлюють на міжкімнатні двері в житлових будинках, офісах, салонах краси і тд. Врізні петлі не призначені для постійних навантажень і регулярного використання. Конструкція і виконання ковзних врізних стрижнів більш надійна і міцна.
 
Абсолютно всі дверні доводчики розрізняють за двома основними форм-факторів. Оскільки область експлуатації на тіпоісоплненіе, то основними характеристиками їх є: габарити полотен і допустиме навантаження. Отже, виділяють 7 рівнів, за якими класифікують доводчики. Перший клас (найлегший), він розрахований на двері, ширина яких не більше 750мм, а вага не вище 20 кг. Сьомий клас відповідно призначений для дверей 1600 мм в ширину і вагою 160 кг.
Всі вироби обов'язково маркуються. У них вказується клас, температурний режим, вид конструкції і тд. Це стосується тільки якісних брендованих пристроїв! Продукція провідних виробників обов'язково сертифікується за стандартами EN1154 або ДСТУ, ГОСТ, ТУ.
Дверні доводчики - це не аксесуар, а робочий пристрій для захисту ваших рук, фурнітури, полотен і стін під час експлуатації дверей.
Пам'ятайте, що не важливо наскільки дорогі дверні доводчики ви встановили. Правила експлуатації є обов'язковими до виконання. У дверних отворах не повинно бути сторонніх предметів. Вироби підбираються по головним параметрами полотна і іншим факторам (розповіли про це вище). Різниця між сертифікованим брендованим пристроєм і «китайським барахлом» є і не тільки у вартості, але і в безпеці, зносостійкості, практичності.

Вгору