Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 09:00–19:00

Сб: 10:00–17:00

0
Мій кошик

Купити Утеплювач для труб - Інтернет магазин Skidkoff

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Утеплювач для труб являє собою матеріал, що використовується для безперебійної роботи системи сталевих і пластикових труб, зі збереженням комфортної температури і правильної циркуляції вмісту. Теплоізоляція дозволяє впоратися з перепадами зовнішній температури і зберегти цілісність конструкції, а також уникнути тепловтрат.
В яких випадках може знадобитися утеплення труб
Утеплювачі для труб не тільки продовжують термін експлуатації комунікаційних мереж, але мають інші призначення:
● Дозволяють уникнути розриву системи водопостачання в умовах знижених температур.
● Усувають конденсат на трубах водопостачання в жарку погоду.
● Виключають високі тепловтрати трубопроводів опалення, що проходять в холодних зонах.
● Запобігають промерзання самопливних систем каналізації.

Ізоляція трубопроводів може виконуватися за допомогою різних матеріалів. Вибирати їх слід виходячи з багатьох факторів, до яких відносяться розташування магістралей, їх діаметр, умови зовнішнього середовища та ін. Однак, незалежно від умов експлуатації утеплювач для труб обов'язково повинен мати невисокою теплопровідністю, бути стійким до механічних впливів, не ставитися до легкозаймистих матеріалів і відштовхувати вологу. Обов'язково варто дотримуватися правил монтажу, які забезпечать довгий термін служби подібної ізоляції.
Як вибрати утеплювач для труб
Вибір утеплювача для труб, повинен проводитися виходячи з місця розташування трубопроводу, особливості монтажу та вартості. У нашому інтернет-магазині представлений широкий асортимент утеплювачів різних видів за доступними цінами від виробника. Якщо Вам складно самостійно визначитися з вибором товару, Ви можете отримати безкоштовну консультацію наших фахівців.

Вгору