Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 09:00–19:00

Сб: 10:00–17:00

0
Мій кошик

Купити Санузлові поворотники, WC накладки - Інтернет магазин Skidkoff

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Санузловие поворотники виконують важливу функцію фіксації сантехнічної двері в закритому положенні, адже ванні кімнати і вбиральні - це місця усамітнення. Санузловие поворотники, або накладки WC, складаються з компактної затвора ручки, а також двох декоративних накладок. Часто санузловие поворотники комплектуються спеціальним ключем або додатковим інструментом, що дозволяє відкривати поворотник із зовнішнього боку дверного полотна.
Вибір санузловие поворотника
Вибираючи санузловие поворотник необхідно взяти до уваги такі основні параметри:
• якість виконання - поворотник повинен виглядати цілісним і не мати візуальних дефектів, а також відрізнятися стійкістю до подряпин;
• зручність використання - поворотна ручка повинна бути зручною і виконаної з урахуванням фізіології людини;
• дизайн фурнітури - модель санузловие поворотника повинна ідеально вписуватися в інтер'єр приміщення.
Виробники пропонують накладки WC самих різних кольорів - починаючи від найбільш затребуваних і закінчуючи рідкісними, такими як чорний нікель.
Також санузловие поворотники необхідно підбирати і відповідно до розміру квадрата перетину.
Монтаж санузловие поворотника
Поворотники, основним призначенням яких є фіксація в закритому положенні дверей санвузлів і вбиралень, монтуються спільно з іншими затворів механізмами. Вибираючи поворотник беруться до уваги розміри квадрата і можливість розкриття поворотника із зовнішнього боку. Для вбиральні або сантехнічної кімнати необхідно вибирати поворотники, які фіксують зсередини двері, але в той же час дають можливість відкриття з зовнішньої сторони. Для складських приміщень і комор варто вибирати поворотники з функцією одностороннього закриття.

Вгору