Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 09:00–19:00

Сб: 10:00–17:00

0
Мій кошик

Купити Сейфи вогнестійкі - Інтернет магазин Skidkoff

Сейфи вогнестійкі - надійний захист цінних речей від пожежі. Це конструкції, що витримують високу температуру протягом певного часу. Металеві шафи для зберігання грошей, важливих документів виготовляються з урахуванням стандартів якості. При їх використанні зводиться до мінімуму ризик фінансових втрат через знищення грошей і цінних паперів.
Вибираємо вогнестійкий сейф
На сайті представлені товари виробників, що пропонують ефективні рішення. Купівля вогнестійкого сейфа - раціональна інвестиція в безпеку. Металеві шафи відрізняються ретельно продуманою конструкцією. Для захисту грошей, коштовностей, документів від пожежі застосовуються сталеві листи і вогнетривкий бетон. Для поліпшення технічних характеристик використовуються теплові замки і теплоізолюючі прокладки.
 При виборі вогнестійкого сейфа керуйтеся наступними критеріями:
• розміри - внутрішня і зовнішня висота, ширина, глибина;
• клас вогнестійкості - вибір оптимального варіанта залежить від того, що буде зберігатися в сейфі: грошові купюри, документи;
• корисний об'єм - наприклад, 53 л, 76 л;
• взломостойкость - опір розтину за допомогою спеціальних інструментів;
• тип замка - кодовий електронний і ключовий, кодовий електронний;
• функціональність - у багатьох моделях передбачається, що замикається, для розміщення документів формату А4, хромовані обертаються ригеля.
Де купити вогнестійкі сейфи за найкращою ціною?
Здійсніть вигідну покупку в інтернет-магазині «Skidkoff»! Переваги такого рішення - конкурентні ціни, оперативна доставка (Київ та Україна), кілька варіантів оплати товару. Якщо потрібна допомога менеджера, замовте зворотний дзвінок. Консультант підбере вогнестійкий сейф з урахуванням побажань!

Немає товарів

Вгору